Haberler

Biz'den haberler..

Haberler

 • Facebook Sayfamız Açıldı

  Firmamız ve çalışmalarımız hakkında tanıtıcı bilgiler ve en son haberleri bualabileceğiniz, kampanyalarımızı takip edebileceğiniz Facebook sayfamız yayında. Ayrıca facebook sayfamıza özel ücretsiz keşif başvuru formuda hizmetinizde. Sayfamızın adresi aşağıda bulunmaktadır.

  www.facebook.com/plustechguvenlik

 • YouTube Sayfamız Yayında

  Projelerimiz, örnek olaylar ve elektronik güvenlik sistemleri hakkında çeşitli bilgilendirici ve tanıtım amaçlı videolarımızı bulabileceğiniz YouTube sayfamız açıldı. Aşağıda ki adresten sayfamıza ulaşabilirsiniz.

  www.youtube.com/plustechguvenlik

 • Web Sitemiz yeni tasarımı ve özellikleriyle hizmetinizde

  Uzun süren içerik ve tasarım çalışmalarımız sonrası web sitemiz yeni yüzüyle yayına başladı. Şu anda test aşamasında olan web sitemiz en kısa zamanda tüm fonksiyonları ile yayınına devam edecektir. Fikirleriniz ve şikayetlerinizi iletişim sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

 • MAMTEK 2011 İstanbul Fuarına Katıldık

  08-11 Aralık 2011 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen MAMTEK 2011 fuarına katıldık. Standımızı ziyaret eden değerli ziyaretçilere ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

 • İstanbul Tersanesi Komutanlığı CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemi Revizyon İşi İhalesini Kazandık.

  1.000.000m2 lik alan üzerine kurulu olan Türkiye'nin en büyük tersanesi İstanbul Tersanesi Komutanlığı mevcut CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri revize edilmesi işi ihalesini kazandık.

 • Yeni Kataloğumuz çıktı !

  Yenilenmiş haliyle 2012 kataloğumuz çıktı. Telefon ve mail yoluyla katalog talepbinde bulunabilir veya sitemizden dijital versiyonunu indirebilirsiniz.

 • Yeni Adresimize taşındık

  Eylül ayı itibariyle yeni adresimizde hizmet vermeye devam edeceğiz. İletişim bilgilerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • Gayrettepe Fulyalı Sitesi Güvenlik Kamerası Projesi

  İstanbul ili, Gayrettepe ilçesinde bulunan Fulyalı Sitesi Güvenlik Kamerası projesini tamamladık. Binanın giriş ve çıkışları ile otopark alanını izleyen gece görüşlü kameralar ile kayıt altına alan sistem sayesinde bina ve araçların güvenliği sağlanmış oldu.

 • Yaz Dönemi için Stajyer Aranıyor

  2011 yılı yaz dönemi için Stajyer alımı yapılacaktır. Meslek lisesi Elektrik/Elektronik ve Güvenlik Sistemleri bölümünde okuyan öğrenciler başvuru için ik@plustech.com.tr adresine e-mail göndererek başvuru yapabilirler..

 • SUNFLOWER AVM CCTV Sistemleri

  İstanbul ili, Esenyurt ilçesinde bulunan Sunflower Alışveriş Merkezinin CCTV sistemleri yeniden yapılandırma ve revize işini tamamladık.

 • Deniz Harp Okulu Elektronik Güvenlik Sistemleri Geliştirme ve Bakım ihalesini Kazandık.

  Avrupanın en büyük Deniz Harp Okulu olan Tuzla Deniz Harp Okulunun açtığı Elektronik Güvenlik Sistemleri Periyodik bakım ve geliştirme ihalesini kazandık. 2011 yılı sonunda teslim edilmesi gereken iş CCTV sistemleri dışında birçok elektronik güvenlik sistemlerini de kapsamaktadır..

 • SAÇLI TEKSTİL A.Ş Fabrika ve Merkez Binası CCTV Sistemlerini hayata geçirdik.

  İstanbul ili, Gaziosmanpaşa ilçesinde 15.000m2 alana kurulu olan SAÇLI A.Ş. Battaniye, kilim, Pike, İplik ve Ev Tekstil ürünleri üretimi yapmaktadır. Firmanın hem üretim hem de yönetim binasının CCTV sistemlerini tamamladık.

 • Barış Koli A.Ş. Fabrika ve Merkez Binası CCTV Sistemlerini Hayata Geçirdik.

  İstanbul ili Esenyurt ilçesinde 17.000m2 alana yayılmış üretim alanı ile oluklu mukavva kutu üretimi yapan Barış Koli Oluklu Mukavva A.Ş.'nin CCTV sistemini tamamladık.

 • MAMTEK İSTANBUL 2011 Fuarına Katılıyoruz.

  8-11 Aralık 2011 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan MAMTEK ( Mağaza, AVM, Market Sistemleri, Donanım ve Lojistiği) Fuarına katılıyoruz.

 • Seagate Partner Programına Kabul Edildik.

  Kayıt çözümlerimizde depolama ürünler alanında çalıştığımız Seagate Markasının Global Partner Programına kabul edildik. Partner Programı sayesinde yeniliklerden daha önce haberdar oluyor, daha hızlı ürün tedarik edebiliyor ve özel teknik destek hizmetleri alabiliyoruz. Sistemlerimiz de uzun ömürlü ve sorunsuz kayıt, depolama işlemleri için Seagate ürünlerini kullanıyoruz.

 • Proje Satış Mühendisi Takım Arkadaşları Arıyoruz.

  Proje satış bölümümüz de çalışmak üzereproje satış mühendisleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler:

  Yoğun iş temposunda iş ve ekip organizasyonu yapabilecek minimum 4 yıl yöneticilik deneyimi olan,
  Elektronik güvenlik sistemleri projelendirmesinde ve satışında en az 4 yıl deneyimli,
  Üniversitelerin elektrik/elektronik mühendisliği veya işletme bölümünden mezun,
  Sürücü belgesi olup, fiili kullanıcı olan ve seyahat engeli bulunmayan,
  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
  Personel ve müşteri ilişkilerinde güçlü iletişim yeteneğine sahip bay ve bayan.

 • Uzman Teknisyen İş İlanı

  Teknik servis bölümümüz de çalışmak üzere uzman teknisyen arıyoruz.

  Aranan Nitelikler:
  Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında en az 3 yıl tecrübeli ve sektörden referans verebilecek,
  En az MYO veya Meslek Lisesi Elektrik/Elektronik bölümü mezunu,
  Sürücü belgesi olup, fiili kullanıcı olan ve seyahat engeli bulunmayan,
  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
  İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın