Hizmetlerimiz

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • Anahtar Teslim Çözümler

  PlusTech, tüm elektronik güvenlik sistemleri projelerinin altyapı işçiliği ve üst yapı cihaz montajlarını yaparak anahtar teslim sistemler kurmaktadır.

  Montaj aşamasında süpervizörlük hizmeti de vermekte olan firmamız böylece yapılan çalışmaların kalitesini yüksek düzeyde olmasını sağlamaktadır. Montaj aşamasından sonra gerekli testleri uygulayarak sistemi devreye alıp teslim etmektedir.

 • Taahhüt ve Mühendislik

  PlusTech, tüm elektronik güvenlik sistemlerinde projelendirme hizmeti vermektedir. Yapılan risk analizi ve keşif işleminden sonra yönetmelikler ve uluslararası standartlar çerçevesinde gerekli şartnameleri ve projeleri hazırlamaktadır.

  Bu projeler bilgisayar destekli tasarım ortamında mimari projeler üzerine yerleştirilerek müşterilere sunulmaktadır. Müşteri tarafından onaylanan proje anahtar teslim olarak hayata geçirilmektedir.

 • Periyodik Bakım ve Teknik Destek

  Teknik ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz !

  Kullanmakta olduğunuz elektronik güvenlik sistemleri için sözleşmeli periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

  Periyodik bakım süresince tüm ürünlerin bakımlarını yapıyor, sağlıklı ve sürekli çalışmalarını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimiz süpriz arızalar ile karşılaşmıyor ve güvenlik sıkıntıları yaşamıyorlar.