Referans Mektuplarımız

Müşterilerimizden aldığımız bazı Referans Mektuplarımız.

Referans Mektuplarımız

 • TERMO CAM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  İstanbul Hadımköy bölgesinde bulunan ve Cam üretimi yapan Termo Cam San. ve Tic. Ltd. Şirketinden aldığımız referans mektubu.

  7.500m2 kapalı alana sahip fabrikanın 32 adet kameradan oluşan CCTV sistem tarafımızdan hayata geçirilmiştir.

 • BAZAAR 54

  İstanbul Nuruosmaniye caddesi üzerinde bulunan 6 katlı Bazaar 54 adlı mağazadan aldığımız referans mektubu.

  32 adet kameradan oluşan CCTV sistemi ile birlikte Hırsız Alarm, Yangın İhbar ve Harici vitrin güvenlik sistemleri de tarafımızdan hayata geçirilmiştir.

 • AQUA CLUB DOLPHIN

  İstanbul Bahçeşehir bölgesinde bulunan ve 37.500m2 alana kurulu olan su oyunları merkezinden aldığımız referans mektubu.

  35 adet kameradan oluaşn CCTV sistemin alt ve üst yapı işlerinin tümü tarafımızdan hayata geçirilmiştir. 2007 yılında yapılan sistem geçen yıllar içerisinde revize edilmiştir. Halen periyodik bakım işleri tarafımızdan yapılmakltadır.

 • SKM MİMARLIK

  İstanbul İçerenköy bölgesinde bulunan ileri düzey mimari projeler için çözümler sunan SKM PROJECTS firmasından aldığımız referans mektubu.

  Adapazarında yapılan Fenerium Konsept mağazasının Samsung marka 11 adet sabit ve 1 adet hareketli kameradan oluşan CCTV sistemi bir gece içinde başarılı bir şekilde tamamlamış ve devreye alınmıştır.

 • Esenkent 168 Ada Defne Evleri

  İstanbul Bahçeşehir bölgesinde bulunan ve 10.000m2 alana kurulu Defne Evleri Sitesinden aldığımız referans mektubu.

  15 adet kameradan oluaşn CCTV sistemin alt ve üst yapı işlerinin tümü tarafımızdan hayata geçirilmiştir. 2010 yılında yapılan sistemin periyodik bakım işleri tarafımızdan yapılmakltadır.